Proszę czekać...
zamknij

Aktualności

01.07.2015 DefinitiveDx - międzynarodowa platforma ESPA (European Society for Paediatric Anaesthesiology).
Sekcja Anestezjologii i Intensywnej Terapii Dziecięcej ma przyjemność zaprosić do zapoznania się z propozycją ESPA (European Society for Paediatric Anaesthesiology) pod nazwą DefinitiveDx.

DefinitiveDx to platforma międzynarodowa, umożliwiająca każdemu anestezjologowi na świecie wymianę poglądów i doświadczeń z zakresu anestezjologii dziecięcej. Jej nadrzędnym celem jest dążenie do poprawy codziennej praktyki klinicznej w oddziałach dziecięcej anestezjologii poprzez prezentację ciekawych, trudnych, a czasem wręcz kontrowersyjnych przypadków klinicznych. Taka forma powinna zaowocować wzrostem zainteresowania nie tylko wśród lekarzy na co dzień pracujących w szpitalach pediatrycznych, ale również wśród tych, którzy znieczulają dzieci okazjonalnie.

Fundatorem i założycielem platformy jest Felix Jackson, brytyjski anestezjolog, specjalizujący się w rozwoju technologii cyfrowej dla opieki zdrowotnej. Tom Hansen, przewodniczący ESPA Scientific Committee, zaprezentuje pierwsze wyniki działalności DefinitiveDx podczas tegorocznego kongresu - 7th ESPA European Congress on Paediatric Anaesthesia - który odbędzie się w Istambule, w dniach 17-19.09.2015.

Wszystkich zainteresowanych i entuzjastów zapraszamy do współpracy. 

Przewodnicząca Sekcji Anestezjologii i Intensywnej Terapii Dziecięcej PTAIT Alicja Bartkowska-Śniatkowska