Proszę czekać...
zamknij

Kalendarz spotkań

20.11.2015 IV Zachodniopomorskie Dni Neurochirurgii i Neuroanestezjologii Treść jest zawarta w samej FW wiadomości.

Szanowni Państwo, Drogie Koleżanki, Drodzy Koledzy

Kolejny już raz mamy prawdziwą przyjemność zaprosić lekarzy Neurochirurgów i Anestezjologów do uczestnictwa w IV Zachodniopomorskich Dniach Neurochirurgii i Neuroanestezjologii, które będą miały miejsce w dniach 20-22 listopada br., tradycyjnie już w Kołobrzegu i jakże gościnnym dla nas hotelu Aquarius.
         
  Na naszych oczach obserwujemy nieustanny postęp medycyny, techniki i nauk pokrewnych. Wprowadzane nowe leki oraz rozwiązania technologiczne rozszerzają nasze możliwości terapeutyczne. Te nieustanne zmiany wymuszają na nas potrzebę ciągłego poszerzania wiedzy i doskonalenia naszych umiejętności, jako lekarzy. Zapraszamy wszystkich chętnych chcących lepiej rozwiązywać problemy chorego neurochirurgicznego.
     
  Gwarantujemy zintegrowaną i aktualną wiedzę w zakresie neurochirurgii, anestezjologii, neurologii i bratnich obszarach specjalistycznych.
    
  Doświadczenia dwóch ubiegłych lat, z odbiorcami z całej Polski, są dla nas nie lada wyróżnieniem, ale i wyzwaniem, by być jeszcze lepszym. W ramach Spotkań pragniemy zapewnić Uczestnikom nie tylko wysoki poziom merytoryczny (co gwarantuje Komitet Naukowy
i grono wyśmienitych Wykładowców), ale także dobrą i miłą atmosferę w koleżeńskim gronie, czemu ma sprzyjać integracja w ramach paneli dyskusyjnych i uroczystej kolacji.

  Organizacja tego przedsięwzięcia to dla nas każdorazowo wyzwanie, którego efektem są Państwa weryfikujące opinie.                      

  W przypadku pytań i wątpliwości, służymy pomocą i wyjaśnieniami. Program konferencji oraz warunki uczestnictwa zostały zawarte na stronie internetowej konferencji www.neuroanestezjologia.pl

Pozdrawiamy i zapraszamy do Kołobrzegu!


Komitet Organizacyjny  'IV Zachodniopomorskich Dni Neurochirurgii i Neuroanestezjologii'

dr n. med. Beata Rzewuska, Klinika Neurochirurgii PUM w Szczecinie
dr n. med. Krzysztof Rzewuski, Klinika Neurochirurgii PUM w Szczecinie
 
Kontakt:

Biuro Organizacyjne 'IV Zachodniopomorskich Dni Neurochirurgii i Neuroanestezjologii'
'Stowarzyszenie na Rzecz Rozwoju Chirurgii Małoinwazyjnej'
Bartosz Kasznia
tel. 691 460 809, fax 91 831 49 66
mail: neuroanestezjologia@gmail.com 
http://neuroanestezjologia.pl/

Załączniki: